Logo

Działka na sprzedaż, 1 050,00 m², oferta nr 17934/3470/OGS

250 000 zł

238 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1050 m², Nawojowa

Nawojowa

Działka 1 050,00 m², oferta nr , 17934/3470/OGS, Nawojowa
17934/3470/OGS - zdjęcie nr 0
17934/3470/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1050 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

238 zł

Powierzchnia:

1 050,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą