Logo

Działka na sprzedaż, 1 090,00 m², oferta nr PRP-GS-75547

305 000 zł

280 zł /m²

Rata 1 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Morawica

Działka 1 090,00 m², oferta nr , PRP-GS-75547, Morawica
PRP-GS-75547 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-75547 - zdjęcie nr 3
PRP-GS-75547 - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

280 zł

Powierzchnia:

1 090,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą