Logo

Działka na sprzedaż, 1 700,00 m², oferta nr PAN872828

215 000 zł

126 zł /m²

Rata 1 006 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Młynek

Działka 1 700,00 m², oferta nr , PAN872828, Młynek
PAN872828 - zdjęcie nr 0
PAN872828 - zdjęcie nr 1
PAN872828 - zdjęcie nr 2
PAN872828 - zdjęcie nr 3
PAN872828 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

126 zł

Powierzchnia:

1 700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą