Logo

Działka na sprzedaż, 2 756,00 m², oferta nr HS135702

299 000 zł

108 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Milwino, Wejherowska

Działka 2 756,00 m², oferta nr , HS135702, Milwino, Wejherowska
HS135702 - zdjęcie nr 0
HS135702 - zdjęcie nr 1
HS135702 - zdjęcie nr 2
HS135702 - zdjęcie nr 3
HS135702 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2756 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

108 zł

Powierzchnia:

2 756,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą