Logo

Działka na sprzedaż, 3 400,00 m², oferta nr 9678/3098/OGS

800 000 zł

235 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Mieszkowo

Działka 3 400,00 m², oferta nr , 9678/3098/OGS, Mieszkowo
9678/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9678/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9678/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

235 zł

Powierzchnia:

3 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą