Logo

Działka na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr 260/14328/OGS

150 000 zł

75 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Mieroszów

Działka 2 000,00 m², oferta nr , 260/14328/OGS, Mieroszów
260/14328/OGS - zdjęcie nr 0
260/14328/OGS - zdjęcie nr 1
260/14328/OGS - zdjęcie nr 2
260/14328/OGS - zdjęcie nr 3
260/14328/OGS - zdjęcie nr 4
260/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

2 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą