Logo

Działka na sprzedaż, 1 800,00 m², oferta nr 7397/3098/OGS

1 440 000 zł

800 zł /m²

Rata 6 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Michałowice

Działka 1 800,00 m², oferta nr , 7397/3098/OGS, Michałowice
7397/3098/OGS - zdjęcie nr 0
7397/3098/OGS - zdjęcie nr 3
7397/3098/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

800 zł

Powierzchnia:

1 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą