Logo

Działka na sprzedaż, 2 800,00 m², oferta nr 7082/3098/OGS

2 380 000 zł

850 zł /m²

Rata 11 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Michałowice

Działka 2 800,00 m², oferta nr , 7082/3098/OGS, Michałowice
7082/3098/OGS - zdjęcie nr 0
7082/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

850 zł

Powierzchnia:

2 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą