Logo

Działka na sprzedaż, 14 300,00 m², oferta nr 2684/2089/OGS

1 999 000 zł

140 zł /m²

Rata 9 353 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Michałowice, Widokowa

Działka 14 300,00 m², oferta nr , 2684/2089/OGS, Michałowice, Widokowa
2684/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2684/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2684/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2684/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2684/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 14300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

140 zł

Powierzchnia:

14 300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą