Logo

Działka na sprzedaż, 4 290,00 m², oferta nr GH572699

676 000 zł

158 zł /m²

Rata 3 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Masłów Pierwszy, Podklonówka

Działka 4 290,00 m², oferta nr , GH572699, Masłów Pierwszy, Podklonówka
GH572699 - zdjęcie nr 0
GH572699 - zdjęcie nr 1
GH572699 - zdjęcie nr 2
GH572699 - zdjęcie nr 3
GH572699 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4290 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

158 zł

Powierzchnia:

4 290,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą