Logo

Działka na sprzedaż, 1 428,00 m², oferta nr 9960/3098/OGS

600 000 zł

420 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Marynin

Działka 1 428,00 m², oferta nr , 9960/3098/OGS, Marynin
9960/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9960/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9960/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

420 zł

Powierzchnia:

1 428,00 m²

Działka na sprzedaż, 1 428,00 m², Marynin, 9960/3098/OGS | Tabelaofert.pl