Logo

Działka na sprzedaż, 1 870,00 m², oferta nr 14/18541/OGS

392 700 zł

210 zł /m²

Rata 1 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Kodus Edyta Maternowska

Lutoryż

Działka 1 870,00 m², oferta nr , 14/18541/OGS, Lutoryż
14/18541/OGS - zdjęcie nr 0
14/18541/OGS - zdjęcie nr 1
14/18541/OGS - zdjęcie nr 2
14/18541/OGS - zdjęcie nr 3
14/18541/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1870 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

210 zł

Powierzchnia:

1 870,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą