Logo

Działka na sprzedaż, 864,00 m², oferta nr WIL170980

172 800 zł

200 zł /m²

Rata 808 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Ludwinowo Zegrzyńskie

Działka 864,00 m², oferta nr , WIL170980, Ludwinowo Zegrzyńskie
WIL170980 - zdjęcie nr 0
WIL170980 - zdjęcie nr 1
WIL170980 - zdjęcie nr 2
WIL170980 - zdjęcie nr 3
WIL170980 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 864 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

864,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą