Logo

Działka na sprzedaż, 1 045,00 m², oferta nr XUGI285

100 000 zł

96 zł /m²

Rata 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ludwinów

Działka 1 045,00 m², oferta nr , XUGI285, Ludwinów
XUGI285 - zdjęcie nr 0
XUGI285 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1045 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

96 zł

Powierzchnia:

1 045,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą