Logo

Działka na sprzedaż, 1 128,00 m², oferta nr WEBU166

115 000 zł

102 zł /m²

Rata 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ludwinów

Działka 1 128,00 m², oferta nr , WEBU166, Ludwinów
WEBU166 - zdjęcie nr 0
WEBU166 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1128 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

102 zł

Powierzchnia:

1 128,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą