Logo

Działka na sprzedaż, 684,00 m², oferta nr 7388/2145/OGS

729 000 zł

1 066 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Łomianki

Działka 684,00 m², oferta nr , 7388/2145/OGS, Łomianki
7388/2145/OGS - zdjęcie nr 0
7388/2145/OGS - zdjęcie nr 1
7388/2145/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

1 066 zł

Powierzchnia:

684,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą