Logo

Działka na sprzedaż, 968,00 m², oferta nr 835779

240 000 zł

248 zł /m²

Rata 1 123 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 968 m², Promienna, Lipowa

Lipowa, Promienna

Działka 968,00 m², oferta nr , 835779, Lipowa, Promienna
835779 - zdjęcie nr 0
835779 - zdjęcie nr 1
835779 - zdjęcie nr 2
835779 - zdjęcie nr 3
835779 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 968 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

248 zł

Powierzchnia:

968,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą