Logo

Działka na sprzedaż, 1 581,00 m², oferta nr TTT-00001528

141 000 zł

89 zł /m²

Rata 660 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Lidzbark Warmiński

Lokalizacja działki 1581 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

89 zł

Powierzchnia:

1 581,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą