Logo

Działka na sprzedaż, 9 626,00 m², oferta nr SGKEHU706

3 500 000 zł

364 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Leszno, Warszawska

Działka 9 626,00 m², oferta nr , SGKEHU706, Leszno, Warszawska
SGKEHU706 - zdjęcie nr 0
SGKEHU706 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 9626 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

364 zł

Powierzchnia:

9 626,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą