Logo

Działka na sprzedaż, 1 100,00 m², oferta nr 9538/3098/OGS

109 000 zł

99 zł /m²

Rata 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Łępice

Działka 1 100,00 m², oferta nr , 9538/3098/OGS, Łępice
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 3
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 4
9538/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

1 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą