Logo

Działka na sprzedaż, 2 162,00 m², oferta nr CIDO491

281 000 zł

130 zł /m²

Rata 1 315 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ławica

Działka 2 162,00 m², oferta nr , CIDO491, Ławica
CIDO491 - zdjęcie nr 0
CIDO491 - zdjęcie nr 1
CIDO491 - zdjęcie nr 2
CIDO491 - zdjęcie nr 3
CIDO491 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2162 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

2 162,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą