Logo

Działka na sprzedaż, 1 901,00 m², oferta nr PYDO727

247 000 zł

130 zł /m²

Rata 1 156 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ławica

Działka 1 901,00 m², oferta nr , PYDO727, Ławica
PYDO727 - zdjęcie nr 0
PYDO727 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1901 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

1 901,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą