Logo

Działka na sprzedaż, 1 280,00 m², oferta nr BESP-GS-13786-69

261 120 zł

204 zł /m²

Rata 1 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Łask

Działka 1 280,00 m², oferta nr , BESP-GS-13786-69, Łask
BESP-GS-13786-69 - zdjęcie nr 0
BESP-GS-13786-69 - zdjęcie nr 1
BESP-GS-13786-69 - zdjęcie nr 2
BESP-GS-13786-69 - zdjęcie nr 3
BESP-GS-13786-69 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1280 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

204 zł

Powierzchnia:

1 280,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą