Logo

Działka na sprzedaż, 1 710,00 m², oferta nr GH836008

220 000 zł

129 zł /m²

Rata 1 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Łączna

Działka 1 710,00 m², oferta nr , GH836008, Łączna
GH836008 - zdjęcie nr 0
GH836008 - zdjęcie nr 1
GH836008 - zdjęcie nr 2
GH836008 - zdjęcie nr 3
GH836008 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1710 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

129 zł

Powierzchnia:

1 710,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą