Logo

Działka na sprzedaż, 670,00 m², oferta nr 44768/3186/OGS

150 000 zł

224 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 670 m², Brodnicka, Kwidzyn

Kwidzyn, Brodnicka

Działka 670,00 m², oferta nr , 44768/3186/OGS, Kwidzyn, Brodnicka
44768/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44768/3186/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 670 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

224 zł

Powierzchnia:

670,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą