Logo

Działka na sprzedaż, 11 622,00 m², oferta nr 1786/2089/OGS

3 499 000 zł

301 zł /m²

Rata 16 371 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Krynica-Zdrój, Sądecka

Działka 11 622,00 m², oferta nr , 1786/2089/OGS, Krynica-Zdrój, Sądecka
1786/2089/OGS - zdjęcie nr 0
1786/2089/OGS - zdjęcie nr 1
1786/2089/OGS - zdjęcie nr 2
1786/2089/OGS - zdjęcie nr 3
1786/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 11622 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

301 zł

Powierzchnia:

11 622,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą