Logo

Działka na sprzedaż, 1 600,00 m², oferta nr 9179/3098/OGS

410 000 zł

256 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Krakowiany

Działka 1 600,00 m², oferta nr , 9179/3098/OGS, Krakowiany
9179/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9179/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9179/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

256 zł

Powierzchnia:

1 600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą