Działka na sprzedaż, 1 784,00 m², oferta nr 10269/3098/OGS
480 000 zł
269 zł /m²
Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Kozery

Cena za m²:
269 zł
Powierzchnia:
1 784,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą