Logo

Działka na sprzedaż, 1 447,00 m², oferta nr 10173/3098/OGS

333 000 zł

230 zł /m²

Rata 1 558 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Kotorydz

Działka 1 447,00 m², oferta nr , 10173/3098/OGS, Kotorydz
Galeria

Cena za m²:

230 zł

Powierzchnia:

1 447,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą