Logo

Działka na sprzedaż, 42 174,00 m², oferta nr WIL239597

4 217 400 zł

100 zł /m²

Rata 19 732 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Kosów

Działka 42 174,00 m², oferta nr , WIL239597, Kosów
WIL239597 - zdjęcie nr 0
WIL239597 - zdjęcie nr 1
WIL239597 - zdjęcie nr 2
WIL239597 - zdjęcie nr 3
WIL239597 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 42174 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

42 174,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą