Logo

Działka na sprzedaż, 1 464,00 m², oferta nr PAN465997

260 000 zł

178 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kościerzyna, Mała Kolejowa

Działka 1 464,00 m², oferta nr , PAN465997, Kościerzyna, Mała Kolejowa
PAN465997 - zdjęcie nr 0
PAN465997 - zdjęcie nr 1
PAN465997 - zdjęcie nr 2
PAN465997 - zdjęcie nr 3
PAN465997 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1464 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

178 zł

Powierzchnia:

1 464,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą