Logo

Działka na sprzedaż, 25 066,00 m², oferta nr 6819/3098/OGS

20 052 800 zł

800 zł /m²

Rata 93 822 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna

Brak zdjęcia

Cena za m²:

800 zł

Powierzchnia:

25 066,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą