Logo

Działka na sprzedaż, 1 674,00 m², oferta nr 9068/3098/OGS

990 000 zł

591 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Komorów

Działka 1 674,00 m², oferta nr , 9068/3098/OGS, Komorów
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 3
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 4
9068/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

591 zł

Powierzchnia:

1 674,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą