Logo

Działka na sprzedaż, 516,00 m², oferta nr 9704/3098/OGS

1 245 000 zł

2 413 zł /m²

Rata 5 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Komorów

Działka 516,00 m², oferta nr , 9704/3098/OGS, Komorów
9704/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9704/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

2 413 zł

Powierzchnia:

516,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą