Logo

Działka na sprzedaż, 1 504,00 m², oferta nr KMO-GS-1931

490 000 zł

326 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Morek Nieruchomości

Kołobrzeg, Rubinowa

Działka 1 504,00 m², oferta nr , KMO-GS-1931, Kołobrzeg, Rubinowa
KMO-GS-1931 - zdjęcie nr 0
KMO-GS-1931 - zdjęcie nr 1
KMO-GS-1931 - zdjęcie nr 2
KMO-GS-1931 - zdjęcie nr 3
KMO-GS-1931 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1504 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

326 zł

Powierzchnia:

1 504,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą