Logo

Działka na sprzedaż, 15 000,00 m², oferta nr WIL732274

1 500 000 zł

100 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Kołaków, Walecznych

Działka 15 000,00 m², oferta nr , WIL732274, Kołaków, Walecznych
WIL732274 - zdjęcie nr 0
WIL732274 - zdjęcie nr 1
WIL732274 - zdjęcie nr 2
WIL732274 - zdjęcie nr 3
WIL732274 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 15000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

15 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą