Logo

Działka na sprzedaż, 2 084,00 m², oferta nr 13/19434/OGS

295 000 zł

142 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Amorestate

Kobysewo, Przodkowska

Działka 2 084,00 m², oferta nr , 13/19434/OGS, Kobysewo, Przodkowska
13/19434/OGS - zdjęcie nr 0
13/19434/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2084 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

142 zł

Powierzchnia:

2 084,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą