Logo

Działka na sprzedaż, 967,00 m², oferta nr 10400/3098/OGS

997 000 zł

1 031 zł /m²

Rata 4 665 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Kobyłka

Działka 967,00 m², oferta nr , 10400/3098/OGS, Kobyłka
10400/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10400/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10400/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

1 031 zł

Powierzchnia:

967,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Działka na sprzedaż, 967,00 m², Kobyłka, 10400/3098/OGS | Tabelaofert.pl