Logo

Działka na sprzedaż, 9 730,00 m², oferta nr 7714/2145/OGS

5 838 000 zł

600 zł /m²

Rata 27 315 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Klaudyn

Działka 9 730,00 m², oferta nr , 7714/2145/OGS, Klaudyn
7714/2145/OGS - zdjęcie nr 0
7714/2145/OGS - zdjęcie nr 2
7714/2145/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

600 zł

Powierzchnia:

9 730,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą