Logo

Działka na sprzedaż, 940,00 m², oferta nr 4307/2145/OGS

1 200 000 zł

1 277 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Klaudyn

Działka 940,00 m², oferta nr , 4307/2145/OGS, Klaudyn
4307/2145/OGS - zdjęcie nr 0
4307/2145/OGS - zdjęcie nr 2
4307/2145/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

1 277 zł

Powierzchnia:

940,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą