Logo

Działka na sprzedaż, 1 342,00 m², oferta nr 196/14727/OGS

440 000 zł

328 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Place4You

Kiełpin, Jesionowa

Działka 1 342,00 m², oferta nr , 196/14727/OGS, Kiełpin, Jesionowa
196/14727/OGS - zdjęcie nr 0
196/14727/OGS - zdjęcie nr 1
196/14727/OGS - zdjęcie nr 2
196/14727/OGS - zdjęcie nr 3
196/14727/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1342 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

328 zł

Powierzchnia:

1 342,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą