Logo

Działka na sprzedaż, 907,00 m², oferta nr GH445259

244 890 zł

270 zł /m²

Rata 1 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Kielce, Zalesie, Przegony

Działka 907,00 m², oferta nr , GH445259, Kielce, Zalesie, Przegony
GH445259 - zdjęcie nr 0
GH445259 - zdjęcie nr 1
GH445259 - zdjęcie nr 2
GH445259 - zdjęcie nr 3
GH445259 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 907 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

270 zł

Powierzchnia:

907,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą