Logo

Działka na sprzedaż, 2 074,00 m², oferta nr PRP-GS-73245

2 500 000 zł

1 205 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, KSM, Napękowska

Działka 2 074,00 m², oferta nr , PRP-GS-73245, Kielce, KSM, Napękowska
PRP-GS-73245 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-73245 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2074 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 205 zł

Powierzchnia:

2 074,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą