Logo

Działka na sprzedaż, 8 100,00 m², oferta nr ADR-GS-4134

2 025 000 zł

250 zł /m²

Rata 9 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AdRem - Nieruchomości

Kąty Wrocławskie

Działka 8 100,00 m², oferta nr , ADR-GS-4134, Kąty Wrocławskie
ADR-GS-4134 - zdjęcie nr 0
ADR-GS-4134 - zdjęcie nr 1
ADR-GS-4134 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

8 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą