Logo

Działka na sprzedaż, 1 019,00 m², oferta nr IN449780

101 900 zł

100 zł /m²

Rata 477 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty InVilla Nieruchomości

Kaplica

Działka 1 019,00 m², oferta nr , IN449780, Kaplica
IN449780 - zdjęcie nr 0
IN449780 - zdjęcie nr 1
IN449780 - zdjęcie nr 2
IN449780 - zdjęcie nr 3
IN449780 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1019 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

1 019,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą