Logo

Działka na sprzedaż, 6 200,00 m², oferta nr WIL339064

744 000 zł

120 zł /m²

Rata 3 481 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Józefów-Pociecha

Działka 6 200,00 m², oferta nr , WIL339064, Józefów-Pociecha
WIL339064 - zdjęcie nr 0
WIL339064 - zdjęcie nr 1
WIL339064 - zdjęcie nr 2
WIL339064 - zdjęcie nr 3
WIL339064 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

6 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą