Logo

Działka na sprzedaż, 1 350,00 m², oferta nr 2082/2089/OGS

265 000 zł

196 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Jelenia Góra, Goduszyn

Działka 1 350,00 m², oferta nr , 2082/2089/OGS, Jelenia Góra, Goduszyn
2082/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2082/2089/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

196 zł

Powierzchnia:

1 350,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą