Logo

Działka na sprzedaż, 1 632,00 m², oferta nr PRP-GS-74155

695 000 zł

426 zł /m²

Rata 3 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Jędrzejów, Okrzei

Działka 1 632,00 m², oferta nr , PRP-GS-74155, Jędrzejów, Okrzei
PRP-GS-74155 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-74155 - zdjęcie nr 1
PRP-GS-74155 - zdjęcie nr 2
PRP-GS-74155 - zdjęcie nr 3
PRP-GS-74155 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1632 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

426 zł

Powierzchnia:

1 632,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.