Logo

Działka na sprzedaż, 3 800,00 m², oferta nr 272/14328/OGS

190 000 zł

50 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Jedlina-Zdrój

Działka 3 800,00 m², oferta nr , 272/14328/OGS, Jedlina-Zdrój
272/14328/OGS - zdjęcie nr 0
272/14328/OGS - zdjęcie nr 1
272/14328/OGS - zdjęcie nr 2
272/14328/OGS - zdjęcie nr 3
272/14328/OGS - zdjęcie nr 4
272/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

3 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą