Logo

Działka na sprzedaż, 871,00 m², oferta nr VTS-GS-6821

189 000 zł

217 zł /m²

Rata 884 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty VERITAS Nieruchomości

Jasienica

Działka 871,00 m², oferta nr , VTS-GS-6821, Jasienica
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 0
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 1
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 2
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 3
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 4
VTS-GS-6821 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

217 zł

Powierzchnia:

871,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą